Czym nagrywać gry?

W dzisiejszym artykule napisze wam w jaki sposób można nagrywać gry, filmy, materiały autorskie, wyzwania lub blogi z życia codziennego. Ja sam nigdy nie nagrywałem żadnego filmiku na platformę, gdzie wrzucane są filmy z całego świata, ale mimo tego uważam, że znam się trochę na ten temat. Na początku musisz zarejestrować się na serwis, na które chcesz wrzucać swoje materiały. Podajesz wcześniej utworzony e-mail, imię, nazwisko, datę urodzenia oraz hasło do swojego konta. Ważne aby to hasło posiadało przynajmniej jedną cyfrę oraz ponad dwie wielkie litery.
Nie możesz używać polskich liter i znaków typy znak dolara, bądź znaku równania lub dodawania. Powinieneś również zapisać hasło i login na kartce lub telefonie, ponieważ gdybyś zapomniał hasła będziesz miał problemy z zalogowaniem się na stronę. Podczas tworzenia konta musisz mieć szybko działający internet ze sprawną przeglądarką. Bardzo duża liczba ludzi wstawia na serwis filmiki o różnej tematyce, takiej jak życie codzienne, gry, blogi, wyzwania, poradniki relacje z podróży oraz wiele wiele innych. Twórcy tych filmów dostają za swoje materiały wynagrodzenia odpowiadające liczbie wyświetleń pod danym filmie.
Zamiast od razu wstawić film, istnieję taka opcja, że możemy ustawić wybraną godzinę, o której chcemy, aby nasz film został dodany do serwisu.
Należy wejść w ustawienia i kliknąć w ustawienia godziny opublikowania materiału. Nie zawsze strona udostępni nasz film idealnie o dokładnej godzinie. Przyczyna tego jest wcześniejsze sprawdzenie naszego filmiku przez administracje portalu, na który wrzucamy materiał.
W regulaminie większości tego typu stronach jest to, że nie możemy wrzucać filmów z treścią dla dorosłych, wulgaryzmów, obrażanie państwa oraz z treścią o motywie rasistowskim.Jednak teraz przejdę do rzeczy dla której wszedłeś w ten artykuł. Mnóstwo ludzi zadaje mi pytanie czym nagrywać gry, relacje oraz blogi. Najważniejsze to zakupić dość dobry sprzęt z wyższej półki, żeby widzowie mogli się nacieszyć jakością stworzonego przez ciebie materiału.

http://www.czasabsolwenta.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here