Sposób na trwały i piękny manicure

Nawilżone, wypielęgnowane dłonie z nienagannym manicure to wizytówka każdej, dbającej o siebie kobiety. Niestety dzisiejsze czasy są pełne stresu i pośpiechu, w związku z czym niewiele kobiet ma czas na malowanie paznokci raz na kilka dni. Tradycyjne lakiery do paznokci są dostępne w lepszych jakościowo wersjach niż to miało miejsce kilka lat temu, jednak ich trwałość nadal pozostawia wiele do życzenia.
Alternatywą dla tradycyjnych lakierów do paznokci jest manicure hybrydowy. Co to jest hybryda i na czym polega jej fenomen? Lakier hybrydowy jest utwardzany w lampie UV lub LED, jest też niezwykle trwały i właściwie nałożony sprawi, że paznokcie będą wyglądały nienagannie, aż do pojawienia się odrostu. Hybryda jest przy tym odporna na ścieranie, odpryskiwanie, a jej blask nie poddaje się upływowi czasu.
Położenie manicure hybrydowego u kosmetyczki kosztuje od 50 do 100zł. Warto przy tym nie kierować się ceną i wybrać sprawdzoną kosmetyczkę, która używa tylko markowych hybryd i doskonale zna się na sztuce robienia manicure. Niektóre Panie noszące dłuższy czas hybrydę twierdzą, że zniszczyły sobie przez to płytkę paznokcia. Prawda jest taka, że sama hybryda nie niszczy paznokci. Płytka paznokcia ulega zniszczeniu wskutek złego zdejmowania hybrydy. Tradycyjnie starą warstwę hybrydy odmacza się w acetonie. Zbyt długie trzymanie acetonu zmiękcza płytkę paznokcia i prowadzi do jej rozdwajania. Hybrydę można też spiłować przy użyciu specjalnych frezów – tutaj również ważne jest, aby zrobić to profesjonalnie i nie uszkodzić płytki paznokcia.

http://www.metasetagalareta.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here