Pomysły na prezent urodzinowy dla niej

Dla każdego licealisty i ucznia szkoły średniej okres imprez osiemnastkowych to czas bardzo szczególny i intensywny. Często zdarza się, że w czasie weekendu musi wziąć udział w dwóch zabawach urodzinowych, co często bywa bardzo męczące. Dodatkowo, gdy tak naprawdę któryś z naszych znajomych co chwilę obchodzi swoje 18. urodziny, w pewnym momencie zaczynają nam się kończyć pomysły dotyczące prezentów. Jeżeli zastanawiacie się więc, co kupić koleżance na 18-stkę, to ten mini poradnik jest dla Was!
Na początku zróbcie rozeznanie, co dana dziewczyna lubi, jakie ma marzenia, albo co bardzo chciałaby sobie kupić, ale brakuje jej pieniędzy lub po prostu jest jej ich żal. W tym celu, jeżeli sami nie tego nie wiemy, warto porozmawiać z jej mamą lub najbliższą przyjaciółką; te dwie osoby na pewno pomogą nam w obraniu właściwego, prezentowego kierunku.
Osiemnaste urodziny są wyjątkowe, dlatego prezent również powinien taki być. Uniwersalnymi, ale jednocześnie ciekawymi i na pewno pożądanymi prezentami dla dziewczyn będzie paletka cieni do oczu z wyższej półki cenowej, np. taka od Too Faced albo Kat von D. Analogicznie, możemy wybrać jakąś luksusową szminkę lub inny kosmetyk kolorowy. Dobrą opcją będą też kosmetyki naturalne lub zestaw do robienia hybrodowego manicure. Jeśli nasza koleżanka nie lubi się pomalować, warto zastanowić się nad aparatem typu polaroid, który na pewno u każdego wywoła mnóstwo radości i będzie pamiątką na długie lata, a nawet przyda się podczas imprezy urodzinowej. Innymi „bezpiecznymi” propozycjami będą książki albo voucher do ulubionego sklepu czy restauracji, lub coś bardziej osobistego, jak różnego rodzaju talony – na wyjście do kina, na babski wieczór, na pizzę. Najważniejsze jest jednak, by prezent dany był szczerze i z serca.

http://www.oytam.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here