Podkład jest jednym z podstawowych elementów, jakie używamy do wykonywania codziennego makijażu. Musi więc być dobry, aby twarz wyglądała promiennie i po prostu ładnie. Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Naturalność

Dobrze dobrany podkład do twarzy to taki, który po prostu wygląda na cerze naturalnie i nie tworzy efektu maski. Tak naprawdę nie powinien on być w ogóle widoczny. Jego zadaniem jest wyrównanie kolorytu skóry, a także zakrycie niedoskonałości. Nie powinien także odcinać twarzy od szyi. Całość powinna być jednolita, co pozwoli na zachowanie naturalnego wyglądu. Warto wybierać produkty, które w swoim składzie posiadają witaminy oraz minerały. Stosując taki podkład, będziesz mogła jednocześnie odżywić skórę. Na pewno będzie ona dzięki temu wyglądała jeszcze lepiej. Nie wiesz, gdzie szukać dobrej jakości podkładów? Wejdź na stronę pl.Oriflame.com, a przekonasz się, jak szeroki masz wybór.

Na jaki rodzaj podkładu można się zdecydować?

Rodzajów podkładów jest całkiem sporo. Podstawowym jest podkład rozświetlający, który jest skierowany do pań o nieskazitelnej, pozbawionej niedoskonałości cery. Zazwyczaj stosują go młode kobiety, które nie mają potrzeby zakrywania różnych stref na twarzy. Pozwala uzyskać promienną, świetlistą cerę, która wygląda po prostu świeżo.

Kobiety mające cerę tłustą i z problemami najczęściej wybierają podkład matujący, który pomaga poradzić sobie ze „świecącą się” strefą T (czoło, nos, broda). Pamiętajmy jednak, że ten rodzaj podkładu jest odpowiedni jedynie dla kobiet do 35 roku życia. Niestety, ale ma tendencję do wyostrzania zmarszczek. Dlatego starsze panie nie powinny się na niego decydować.

Można także wybrać podkład liftingujący, który przeznaczony jest dla pań o dojrzałej cerze. Redukuje niedoskonałości, kamufluje zmarszczki, a zawarte w nim witaminy jeszcze odżywiają cerę. Sprawia, że twarz wygląda bardzo świeżo i znacznie młodziej. Efekt jest jak najbardziej bardzo pozytywny.

Odpowiednio dobrany podkład stanowi klucz do tego, aby prezentować się znakomicie każdego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here