Aktualizacja sklepu Play

Każdy posiada chęć aktualizacji danych na swoim telefonie komórkowym. Jest to ogólny standard, który jest przyjmowany przez użytkowników. Aplikacje, które są aktualne posiadają często dużo więcej możliwości, nowy design, są szybsze, sprawniejsze, działają lepiej i są mniej narażone na błędy.

Z reguł aktualizacje jest banalnie prosta. Telefon sam wykonuje ją za nas, często wtedy, gdy połączymy się z siecią WIFI.

W wypadku, gdy to nie działa, można również udać się do ustawień telefonu, gdzie opcja automatycznej aktualizacji aplikacji powinna być dostępna. Dzięki temu nie musimy za każdym razem aktualizować go osobiście, zrobi to za nas nasze urządzenie.

Jeśli chodzi o to, jak zaktualizować sklep play, jest na to wiele różnych możliwości, najlepiej jednak jest wejść w market aplikacji, zalogować się, odnaleźć naszą aplikację w markecie i kliknąć „aktualizuję”. P
Pozwoli to na szybką, bezproblemową aktualizację i sprawi, że nasza aplikacja będzie działała na najwyższych obrotach, wszystkie nowe funkcjonalności będą dostępne i gotowe do działania.

Kolejną opcją jest przejście na stronę aplikacji, następnie kliknięcie w nią, oczywiście z poziomu telefonu komórkowego. Nasz telefon zapyta się o to, czy chcemy przeprowadzić aktualizację, a następnie sam zacznie pobierać najnowsze pliki instalacyjne.

Jest to druga metoda, również bardzo dobra.

Oczywiście, chcąc przeprowadzić aktualizację, musimy być gotowi na to, że pobierze ona z naszego konta część pakietu internetowego, chyba że jesteśmy akurat podpięci do sieci WIFI, wtedy ogranicza nas tylko pamięć w naszym telefonie.

Rozwiązania te oczywiście nie są pozbawione wad, ponieważ w trakcie pobierania, jeśli mamy słabą baterię, nasz telefon może np. rozładować się, co przerwie pobieranie plików i spowoduje, że nie będziemy mieli aktualnych danych, dlatego podczas pobierania z internetu warto podłączyć telefon do ładowania i uniknąć zagrożeń związanych ze zbyt słabą baterią.

Mam nadzieję, że temat jest już wystarczająco jasny. Powodzenia z pobieraniem danych!

http://www.workshopofnature.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here