zdrada

Zdrada dla większości osób jest czymś czego nie można wybaczyć. Nie oznacza to jednak naszego końca. Pomimo rozpadu związku musimy przecież podnieść się i iść dalej. Jak przestać o tym wszystkim myśleć i żyć dalej? Pamiętaj, że nie da się cofnąć czasu. Z dnia na dzień będzie lepiej, a czas leczy rany. Głowa do góry!

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/zycie-po-zdradzie/

Zdrada partnera – manipulacja po zdradzie

W momencie kiedy przyłapiemy partnera na zdradzie, on wykorzystuję chwilę w ten sposób, że obraca wszystko przeciwko nam. Zazwyczaj wtedy, używa w naszym kierunku wulgarnych słów. Nagle rzuca w naszą stronę komentarze, w stylu, żę jesteśmy brzydcy, grubi, nieatrakcyjni, zapuściliśmy się, staliśmy się denerwujący, nie chcemy uprawiać seksu, nie pociągamy ich i to wszystko co się stało, łącznie ze zdradą to nasza wina. 

Może się to wydawać bardzo abstrakcyjne. Pod żadnym pozorem nie można ulec takim obelgom, ponieważ są one jedynie bezsensowną i obroną. To przecież druga osoba jest tutaj winna, a wy nic złego nie zrobiliście. Takie pretensje ze strony osoby, która zdradziła są bezczelne i nie powinniśmy ich rozważać nawet minuty.  

Jak pozbierać się po zdradzie?

Zdrada jest bardzo bolesna i bardzo ciężko się po niej pozbierać.Po zdradzie zaczynamy układać sobie w głowie pytania: ,,dlaczego to się stało?’’ i wiele wiele innych. Co wówczas należy zrobić? Przede wszystkim porządnie się wypłakać, a następnie robić wszystko, aby raz na zawsze o tym zapomnieć.  Zaproś swoją przyjaciółkę, otwórzcie wino, zamówicie pizzę, przebierzcie się w sukienki i ruszajcie w miasto. Zacznij żyć swoim życiem! Baw się! Przecież jesteś wolna, nie bój się zaszaleć! Znajdź plusy z bycia singielką i wykorzystaj to. Otaczaj się bliskimi i bądź szczęśliwa. 

Zobacz też: http://www.icotam.pl/roznica-wieku-w-zwiazku/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWalcz o marzenia
Następny artykułPeruki Sopot

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here