Nie każdy nowy przedsiębiorca może pozwolić sobie na zakupienie nowego auta prosto z salonu. Nie oznacza to jednak wcale, że musimy rezygnować z zakupu – w końcu auto to dla wielu firm podstawowe narzędzie do pracy. Gdzie możemy kupić dobre auto używane?

Samochody z drugiej ręki nie są drogie – możemy kupić je znacznie taniej niż te nowe i korzystać z nich przez kolejne lata bez problemów. Nie musimy jednak obawiać się, że poszukiwanie odpowiedniego auta będzie dla nas skomplikowane – wystarczy, że zdecydujemy się na jego zakup u autoryzowanego dealera.

Nie każdy poszukujący używanego samochodu wie, że możemy znaleźć go również w salonie dealerskim. W sprzedaży w salonach znajdziemy głównie samochody nowsze, które pochodzą z ostatnich roczników. Możemy wobec tego zakupić pojazd nowszy, w bardzo atrakcyjnych cenach.

Gdy chcemy kupić auto używane dla firmy, możemy wybrać komis Ford albo innej marki. Są to zarówno pojazdy osobowe, jak również dostawcze do 3,5 tony. Możemy zatem dobrać samochód do swoich indywidualnych potrzeb, aby pracować wygodniej.

Ceny samochodów w salonach dealerskich są nieco wyższe od tych w portalach ogłoszeniowych czy w zwykłych komisach. Musimy jednak pamiętać o tym, że otrzymujemy w tej cenie kompleksową obsługę.

Zakupienie samochodu używanego od salonu dealerskiego oznacza, że mamy wgląd w jego stan techniczny. Właśnie dlatego możemy sprawdzić, czy rzeczywiście spełni on nasze wymagania. Nie ma obaw o to, że auto będzie powypadkowe, z poważnymi usterkami, po zalaniu. Możemy sprawdzić także jego stan prawny, dlatego nie trafimy na pojazd kradziony. Co więcej, możemy otrzymać gwarancję na auto używane!

To jednak jeszcze nie wszystko – plusem jest też możliwość wyleasingowania auta od razu w salonie dealerskim. Możemy wtedy wykupić też ubezpieczenie. Zatem wszystkie formalności będziemy mogli zrealizować na miejscu – oszczędzając swój cenny czas.

Podsumowując, gdy chcemy zakupić używany samochód dla swojej firmy, warto sprawdzić oferty dostępne u autoryzowanych dealerów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here