Trudna sztuka planowania płci dziecka

Dziecko to największy skarb dla rodzica. Moment, w którym pojawia się na świecie już na zawsze zmienia życie jego rodziców. Wypełnia wolną przestrzeń w sercach dwojga kochających go ludzi i pozostaje dla nich najważniejszą istotą do końca ich życia.
Dla pary starającej się o pierwsze dziecko, płeć nie ma większego znaczenia. Ważne, by maluszek urodził się zdrowy i silny, a jego rodzice będą dumni i szczęśliwi.
Jednak czasami presja posiadania potomka określonej płci jest tak silna, że para stosuje różnorodne metody, by zajść w ciążę z określonej płci potomkiem.
W głowach dwojga starających się o dziecko ludzi pojawia się wciąż myśl, jak zaplanować płeć dziecka,by ciąża była spełnieniem marzeń dwojga ludzi.
Nie ma skutecznej metody gwarantującej zajście w ciążę i urodzenie dziecka określonej płci.
To, czy kobieta urodzi chłopca czy dziewczynkę zależy na pewno od momentu poczęcia dziecka i para może mieć jakiś wpływ na poczęcie dziecka określonej płci.
Współżycie seksualne w dniu owulacji kobiety znacznie zwiększa szansę na urodzenie potomka męskiego, a kilka dni przed jajeczkowaniem może skutkować poczęciem dziewczynki.
Pary starające się o dziecko szukają różnych rozwiązań i podejmuje wiele prób, by zajść w ciążę i urodzić wymarzonej płci potomka.
Kobiety czytają fachową literaturę i interesują się tematem, jak zaplanować płeć dziecka i czy takie planowanie jest w ogóle możliwe.
Z kolorowych czasopism dowiadują się, że stosowanie określonej diety podczas ciąży, może wpływać na posiadanie dziecka określonej płci, jednak nie ma żadnych badań, które potwierdzałyby tę tezę.
Najważniejsze jest urodzenie zdrowego dziecka i tylko tym powinni kierować się przyszli rodzice.
To, czy urodzi się chłopiec czy dziewczynka,nie powinno mieć większego znaczenia dla przyszłych rodziców.
Dziecko to największy skarb i najukochańsza istota, dlatego nie jest ważne jakiej płci się urodzi. Ma być kochane bez względu na to czy jest śliczną dziewczynką czy też maleńkim uroczym chłopczykiem.
Jego przyjście na świat jest zawsze wielkim szczęściem dla rodziców, którzy już zawsze będą go kochali najbardziej na świecie.

http://smakowisko.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here