Praktycznie każda osoba chce szybko zarobić w sieci, jedna to nie jest takie proste i szybkie do wykonania. Jest to praca jak każda inna, nie zarobimy pieniędzy nie wkładając w to jakiegoś wysiłku. Nie wystarczy kliknąć w kilka banerów jak to głoszą niektórzy reklamodawcy by zdobyć fortunę pieniędzy. Omijajcie szerokim łukiem takie firmy. Większość z nich to zwykli naciągacze, stracicie tylko sporo czasu, a często nic w zamian nie otrzymacie.
Przede wszystkim zadajcie sobie pytanie co potraficie. Jeśli macie problemy z pisaniem poprawną polszczyzną raczej nie odnajdziecie się jako copywriterzy. Możecie znacie na przykład dobrze jakieś języki obce i warto poszukać firm, które zlecą Wam tłumaczenia niekoniecznie trudnych, technicznych tekstów.
Ile możecie poświęcić czasu na pracę przez Internet jest również istotne, nie każda praca, której podejmiecie się w Internecie będzie miała możliwość wyboru godzin pracy jak to sobie wymarzyliście. Na przykład tworząc kampanie reklamowe będzie potrzeba stworzenia sloganu reklamowego na fanpage „na już” i zleceniodawcę może nie obchodzić, że teraz siedzimy sobie w parku ze znajomymi tylko wyznaczy niezbyt odległy termin, gdyż sytuacja tego wymaga, a zwlekanie może spowodować zmniejszenie liczby klientów.
Co można robić w internecie? Klikać w e-maile, banery, pisać płatne posty na forach dyskusyjnych.
Dla ambitniejszych znajdą się takie zajęcia jak inwestowanie na giełdzie czy tworzenie stron internetowych. Zajęć jest multum, jednak większość będzie od nas wymagała czasu i wyrzeczeń, nie łudźmy się, ze w ciągu 5 minut zarobimy milion złotych.

http://www.snikersik.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here