OD CZEGO ZACZĄĆ POSZUKIWANIA SUKNI ŚLUBNEJ PLUS SIZE?

Na polskim rynku jest coraz większy wybór sukien ślubnych dla pań w rozmiarze plus size. Każda kreacja musi być odpowiednio dobrana do figury, a nie zawsze jest to proste zadanie.

Suknie ślubne plus size nie znajdują się w każdym salonie sukien ślubnych. Lepiej, aby przyszła panna młoda nie rozczarowała się po wizycie w pierwszym lepszym salonie. W takiej sytuacji, najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z konkretnym butikiem. Warto zadzwonić i zapytać, czy w konkretnym miejscu będzie wybór kreacji w większych rozmiarach. Dzięki temu można w łatwy sposób rozeznać się w rynku i nie tracić czasu na odwiedziny nieodpowiednich salonów.

Wyprzedaże sukien ślubnych? Dlaczego nie?

Na wyprzedaże często trafiają suknie ślubne w nietypowych rozmiarach. Właśnie dlatego wiele przyszłych panien młodych w rozmiarze plus size decyduje się na odwiedzenie outletów. W takich miejscach nie dość, że można znaleźć przepiękną kreację w odpowiednim rozmiarze, to na dodatek można ją kupić znacznie taniej!

Odpowiedni model sukni ślubnej plus size to podstawa

Przyszłe panny młode o pełniejszych kształtach powinny zwrócić uwagę na dobór odpowiedniego modelu sukni ślubnej. Dobrym wyborem może okazać się suknia w stylu boho, która delikatnie opływa figurę, a na pewno nie jest nadmiernie obcisła. Panie plus size raczej powinny zrezygnować z dodatkowych falban, czy też dużej liczby ozdób. Takie dodatki mogą sprawić, że suknia nie podkreśli ich urody. Dobrym pomysłem z kolei będzie rozważenie kreacji z dekoltem w kształcie litery V. To pozwoli na wysmuklenie ramion oraz piersi.

Bielizna ma kluczowe znaczenie

Każda panna młoda powinna pamiętać również o wyborze odpowiedniej bielizny. Dobrym pomysłem może okazać się bielizna korygująca. Dzięki niej nie będzie widać fałdek, czy też jakichkolwiek nierówności. Niektóre panny młode decydują się na ubranie gorsetu, który wyszczupla brzuch oraz talię. Obecnie na rynku możemy znaleźć wiele zestawów, które będą nie tylko praktyczne, ale również i bardzo ładne oraz kobiece.

Dobre samopoczucie ma znaczenie

W dniu ślubu bardzo ważne jest to, aby para młoda czuła się swobodnie. Właśnie dlatego bardzo istotne znaczenie ma również dobór odpowiedniej sukni oraz samych dodatków. Wszystko powinno ze sobą współgrać. Jeśli panna młoda będzie dobrze czuła się w swojej kreacji, na pewno będzie się świetnie bawić podczas wesela!