Rozkochaj mężczyznę po 30

0

Wpadł Ci w oko fajny faceto po trzyciestce? Nie możesz o nim zapomnieć? Jak więc sprawić, by był Twój już na zawsze? Rozkochaj mężczyznę po 30. Kieruj się wskazówkami, czego nie robić, by go nie wystraszyć oraz jak zrobić na nim piorunujące kobiece wrażenie. Zaprzyjaźnij się z nim, poznaj go i zrozum czego pragnie i szuka. Wtedy będzie Ci łatwiej stworzyć z nim udaną relację. Ważne, by była ona komfortowa dla obu stron. Jak to zrobić? Spróbuj zrozumieć trzydziestolatka!

Tego nie rób, by go nie wystraszyć

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez portal MyDwoje.pl, młodzi mężczyźni  najbardziej wystrzegają się zaborczości i zazdrości. Aż 22% z nich zgodnych chórem stwierdza, że wszystko, tylko nie zazdrosna kobieta! Nie chcą się oni wiązać również z kobietami dominującymi, kontrolującymi i wymagającymi (19% zapytanych) oraz ich – można powiedzieć – ich przeciwieństwem, czyli paniami  cechującymi się zbytnią wrażliwością i niestabilnością emocjonalną. Co znów potwierdza tezę, że w żadnej relacji nie warto popadać w skrajności. Ale jest jeszcze jedna cecha, typowo kobieca, której nie zniesie 13% panów: gadatliwość i plotkarstwo. Panowie zdecydowanie wolą, by ich kobiety tajemnice wspólnego pożycia zostawiały do wiadomości samych zainteresowanych. W kwesti kuchni młode dziewczęta słyszały zawsze od swoich babć: przez żołądek do serca. Czy ta rada faktycznie sprawdza się w dzisiejszych realiach? Okazuje się, że niezależnie od wieku, stanu społecznego czy daty w kalendarzu, mężczyźni oczekują od kobiet wszechstronności, a nieumiejętność prowadzenia domu i gotowania odstraszy co dziesiątego. 5 przykazań, by on kochał mocniej.

Bądź idealnie kobieca, czyli taka.

Czy faktycznie mężczyźni ulegają kobietom przebojowym, „krzyczącym” swoim zachowaniem i wyglądem? Okazuje się, że panowie niezależnie od wieku chcą pozostać…. mężczyznami i do towarzystwa wybierają raczej kobiety, które będą po  prostu ich przeciwieństwem, czyli stawiają na te cechy, które kojarzą im się z kobiecością.  Jedna czwarta z nich chce, by była to kobieta dziewczęca, czyli wesoła, zabawna, zalotna i słodka. Mężczyźni chcę ze swoimi partnerkami śmiać się i dobrze bawić, bez obawy, że będą one kokietowały całe otoczenie z powodu własnych kompleksów. Kolejne 21% chce, by ich kobieta była niewinna – nieśmiała i delikatna. Oczekują, by esencja kobiecości była zachowana właśnie dla nich. Panowie tęsknią również za kobietami opiekuńczymi (20%) – takimi, które potrafią zaopiekować się nimi, ale również docenić ich wysiłki i starania. To sprawi, że będą wracali do domu chętniej, wiedząc, że czeka na nich tam ukojenie po męczącym dniu w pracy. Jaka jesteś kobieto, jakich kobiet szukają mężczyźni?

Warto mieć po swoje stronie mamę

Mężczyźni w wieku 30+ bardzo często są jeszcze chłopcami, którzy dopiero uczą się dorosłego życia. Oczywiście, schemat ten nie dotyczy wszystkich, ale bardzo wielu panów w tym wieku wciąż potrzebuje kogoś, kto mógłby fantastycznie o nich zadbać. Przecież nie raz byłaś świadkiem, gdy Twój dorosły kolega zanosił pranie mamie lub pędził do niej na obiad lub po wałówkę, gdy w jego lodówce można było znaleźć już tylko lód. I tu pojawia się zasadnicza postać w życiu tego młodzieńca: mama. Nie warto z nią konkurować, warto przyjrzeć się jej bliżej. Nie jest prawdą, że mężczyźni szukają w swojej kobiecie dokładnego odwzorowania cech matki, ale rozglądają się za takimi, które jednak w podstawowych aspektach życia mają podobne reakcje, poziom emocjonalności i priorytety. Warto przyjrzeć się też łączącym mamę i syna więziom. Im bliższa relacja syna z matką, tym lepiej dla przyszłej żony? Niekoniecznie. Żadna ze skrajności nie jest pożądana. Im zdrowsze relacje, większa zgoda na samodzielność syna, przy jednoczesnym zdrowym, spokojnym towarzyszeniu, tym lepiej. Dlatego obojętnie czy zażyłość matki z synem nosi znamiona nadopiekuńczości i mamisynka, czy też na drugim biegunie  przypomina przysłowiowe układy „psa z kotem”, nie będzie dobrze. Jeśli bowiem jest to relacja udana, warto mamę mieć po swojej stronie i zadbać o to, by nie miała powodów, by odradzać synowi nową znajomość.

Bądźcie zaprzyjaźnionym teamem

Jak zdobyć mężczyznę po trzydziestce? Okazuje się, że najważniejsze to przyjaźń. Aż 37% zapytanych panów podpowiada nam prostą i jasną drogę do własnego serca w myśl założenia: od przyjaźni do miłości. Mężczyźni chcą najpierw poznać kobietę i zobaczyć w niej przyszłą partnerkę na resztę życia. Przyjaźniąc się z nią, chcą mieć możliwość zdobywania jej serca, bycia mężczyzną – zdobywcą, zabiegania o jej względy i obserwowania rodzącego się uczucia. Myśląc właśnie o trwałym związku (a nie chwilowym uniesieniu) kierują się właśnie tą zasadą. A czy nie o taka relację nam chodzi, Drogie Panie?

Dieta wegetariańska – kto może ją stosować?

0

Zwykle sformułowanie dieta wegetariańska kojarzy nam się tylko z niejedzeniem mięsa – często z powodów etycznych, ale bywa też, że i z innych przyczyn. Co jednak warto wiedzieć o diecie wegetariańskiej?

Autokasacja: na czym polega?

0

Samochód nie nadaje się do dalszej jazdy? Na horyzoncie pojawiło się zupełnie nowe auto, a starego nikt nie chce przygarnąć? Wyjście jest jedno – autokasacja. Recykling samochodowy to korzystne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli pojazd znajduje się w całkiem niezłym stanie. Wówczas możesz liczyć na dodatkowy przypływ gotówki. Zamiast zastanawiać się, jak pozbyć się problemu, lepiej oddać auto w ręce profesjonalistów. I wiedzieć, że mogło się jeszcze do czegoś przydać.

Kobiety w góry

0

W przypadku, gdy ktoś nigdy wcześniej nie był w górach, przekonanie go do pokochania tego rodzaju odpoczynku może okazać się nieco trudne. Warto zastanowić się nad kolejnymi krokami, które będą podejmowane, aby zarazić drugą osobę swoją pasją.

Olimpiady i konkursy przedmiotowe

0

Olimpiady i wszelkie konkursy przedmiotowe organizowane są dla uczniów zarówno szkół podstawowych, jak i gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Pierwszy etap takich konkursów zazwyczaj odbywa się w szkole. Biorą w nim udział uczniowie z jednej placówki. Uzyskanie odpowiedniej ilości punktów kwalifikuje uczniów do przejścia do kolejnego etapu – międzyszkolnego.

Czy można uporać się z modzelami i zrogowaceniami skóry?

0

Problem modzeli i zrogowaceń skóry, zwłaszcza na stopach oraz dłoniach, dotyka bardzo wiele osób i to w różnym wieku. W efekcie pojawia się ból oraz poczucie dyskomfortu. Leczenie tych przypadłości nie jest zbyt łatwe i warto je powierzyć specjaliście.

Gramatyka czy słownictwo. Co ważniejsze przy nauce angielskiego?

0

Przy nauce języka angielskiego zdobywamy kompleksowe informacje, które dotyczą zarówno gramatyki, jak i słownictwa. Często jednak możemy spotkać się z przekonaniem, że tak naprawdę zasady gramatyczne schodzą na dalszy plan i to słówka powinny być najważniejsze. Czy to prawda?

Osiągnięcia chirurgii naczyniowej są bardzo pomocne w leczeniu chorób tętnic i żył. Dowiedz się, co to za choroby

0

Chirurgia naczyniowa to bardzo prężnie rozwijająca się dziedzina medycyny, bez której trudno wyobrazić sobie skuteczne leczenie chorób tętnic i żył. Mimo ogromnego postępu farmakologii wciąż nie ma leków, które mogłyby w zadowalającym stopniu pomóc osobom cierpiącym z powodu miażdżycy czy żylaków kończyn dolnych. Dowiedz się, które choroby leczone są przez chirurgów naczyniowych i jakie są ich objawy.

Sprawdź stan swojego Subaru przed wakacjami

0

Zanim udasz się na urlop zastanów się, czy o czymś nie zapomniałeś. Wszystko zostało przecież dopięte na ostatni guzik… a czy dokonałeś przeglądu samochodu przed wyjazdem? To często popełniany przez kierowców błąd, który może sporo kosztować – i mowa tu nie tylko o pieniądzach. Przed udaniem się w podróż z rodziną dokładnie sprawdź swoje Subaru. A zrobisz to prosto, szybko i jak należy w autoryzowanych salonach.

Ubezpieczenie GAP w 5 punktach – wyjaśniamy, czym jest i odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

0

Ubezpieczenie GAP (Guaranteed Asset Protection) jest ubezpieczeniem utraty wartości samochodu, spowodowanej jego całkowitym zniszczeniem lub utraceniem na skutek kradzieży. Taka polisa okaże się strzałem w dziesiątkę dla kierowców, którzy kupują nowy pojazd za gotówkę, podpisują umowę kredytową lub leasingową. Dlaczego? Sprawdźmy.

Zobacz też