Aktualizacja sklepu Play

0
Aktualizacja sklepu Play

Każdy posiada chęć aktualizacji danych na swoim telefonie komórkowym. Jest to ogólny standard, który jest przyjmowany przez użytkowników. Aplikacje, które są aktualne posiadają często dużo więcej możliwości, nowy design, są szybsze, sprawniejsze, działają lepiej i są mniej narażone na błędy.

Z reguł aktualizacje jest banalnie prosta. Telefon sam wykonuje ją za nas, często wtedy, gdy połączymy się z siecią WIFI.

W wypadku, gdy to nie działa, można również udać się do ustawień telefonu, gdzie opcja automatycznej aktualizacji aplikacji powinna być dostępna. Dzięki temu nie musimy za każdym razem aktualizować go osobiście, zrobi to za nas nasze urządzenie.

Jeśli chodzi o to, jak zaktualizować sklep play, jest na to wiele różnych możliwości, najlepiej jednak jest wejść w market aplikacji, zalogować się, odnaleźć naszą aplikację w markecie i kliknąć „aktualizuję”. P
Pozwoli to na szybką, bezproblemową aktualizację i sprawi, że nasza aplikacja będzie działała na najwyższych obrotach, wszystkie nowe funkcjonalności będą dostępne i gotowe do działania.

Kolejną opcją jest przejście na stronę aplikacji, następnie kliknięcie w nią, oczywiście z poziomu telefonu komórkowego. Nasz telefon zapyta się o to, czy chcemy przeprowadzić aktualizację, a następnie sam zacznie pobierać najnowsze pliki instalacyjne.

Jest to druga metoda, również bardzo dobra.

Oczywiście, chcąc przeprowadzić aktualizację, musimy być gotowi na to, że pobierze ona z naszego konta część pakietu internetowego, chyba że jesteśmy akurat podpięci do sieci WIFI, wtedy ogranicza nas tylko pamięć w naszym telefonie.

Rozwiązania te oczywiście nie są pozbawione wad, ponieważ w trakcie pobierania, jeśli mamy słabą baterię, nasz telefon może np. rozładować się, co przerwie pobieranie plików i spowoduje, że nie będziemy mieli aktualnych danych, dlatego podczas pobierania z internetu warto podłączyć telefon do ładowania i uniknąć zagrożeń związanych ze zbyt słabą baterią.

Mam nadzieję, że temat jest już wystarczająco jasny. Powodzenia z pobieraniem danych!

http://www.workshopofnature.pl/

Jak zawijać krokiety

0
Jak zawijać krokiety

W naszym społeczeństwie coraz bardziej zmniejsza się udział osób gotujących w domu. Coraz więcej osób – zwłaszcza młodych – decyduje się na jedzenie na mieście bądź kupowanie gotowych posiłków, ze względu na oszczędność czasu. Tymczasem samodzielne gotowanie obiadów to nie tylko świetny sposób na zdrowe odżywianie, ale także wspaniała rozrywka i sposób na oszczędzenie pieniędzy. Ma także inne zalety – w ten sposób można łatwo zaimponować znajomym, co niewątpliwie potrafi być przydatne. Wiele osób jednak nie jest pewne jak zacząć. Tymczasem jest to bardzo proste – wystarczy wyszukać pożądany przepis, czy to w Internecie, czy w książce kucharskiej – a następnie podążać zgodnie ze wskazówkami. Warto zacząć od najprostszych, ze względu na to, że z reguły nie wymagają specjalnego wyposażenia kuchni i wymagają krótkiej listy zakupów. Gdy poznamy podstawy, łatwiej będzie mierzyć się z nieco bardziej skomplikowanymi pozycjami, jak na przykład krokiety. Ich przygotowanie nie jest trudne, lecz nieco czasochłonne. Należy przygotować ciasto z mleka, mąki i jaj, a następnie usmażyć naleśniki. Ich smażenie wymaga nieco wprawy, którą najprościej osiągnąć poprzez ćwiczenie. Następnie musimy przygotować farsz. Na szczęście jest na to wiele sposobów i kombinacji. Wykorzystać możemy mięso, kapustę, grzyby, pieczarki czy ser żółty. Internet obfituje w świetne pomysły na farsze. Oczywiście jeżeli lubimy eksperymentować, możemy śmiało dorzucić ulubione składniki, choć lepiej jest na początku wykorzystać sprawdzone metody. Gdy mamy już farsz, należy umieścić go na naleśniku i zawinąć w rodzaj koperty tak, aby nie wypadł. Warto poszukać w Internecie informacji, jak zawijać krokiety. Tak przygotowanego krokieta obtaczamy w mące, jajku i bułce tartej i wrzucamy na patelnię. Smażymy przez jakiś czas tak, aby zbrązowiał ze wszystkich stron. Gdy panierka zarumieni się, nasz krokiet jest gotowy. Najlepiej jeść go z barszczem czerwonym, jednak samotnie również jest pyszny. Jak więc widać, konieczne jest nieco czasu i cierpliwości, jednak efekt i satysfakcja zdecydowanie są tego warte.

http://www.stazmalzenski.pl/

Na drodze do piękna

0
Na drodze do piękna

Wśród panującej mody na jak najlepszy i atrakcyjny wygląd wiele dziewczyn zastanawia się nad tym jak być ładną. Praca nad pięknym wyglądem pozwoli na uzyskanie największej ilości polubień na portalach społecznościowych, z których przecież tak intensywnie korzystają. Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego starają się o lepszy wygląd. Takie zachowanie determinuje również staranie się o zyskanie sympatii u chłopaka, który w oczach dziewczyny jest tym wymarzonym. Kolejnym elementem, który jednak nie tak często przejawia się w społeczności nastoletnich dziewczyn jest po prostu chęć wzbudzenia zazdrości wśród swoich rówieśniczek. Najistotniejszym jednak powodem, dla którego dziewczyny dbają o swoje piękno jest poczucie komfortu i dobrego humoru, Powszechnie wiadomym jest fakt, że dziewczyna, która dąży do osiągnięcia perfekcyjnego wyglądu, zaraz po realizacji celu po prostu czuje się lepiej. Każda z osób płci pięknej wybiera inną drogę do osiągnięcia wymarzonego stopnia atrakcyjności. Jedne nadzieje pokładają w najdroższych kosmetykach wydając na nie duże pieniądze. Jest to tylko niestety sztuczne upiększanie się na siłę. Często bowiem można spotkać dziewczyny, które na swojej twarzy mają nałożoną ogromną ilość makijażu co z kolei nie wygląda aż tak dobrze jak myślą. Nie można jednak krytykować takiego zachowania, gdyż może ono powodować, że dziewczyna właśnie w takim makijażu czuje się dobrze co jest przecież najważniejsze. Kolejnym sposobem, jest oczywiście dbanie o sylwetkę. Dzisiejsze siłownie są wręcz oblegane przez nastolatki, które ciężko pracują nad zdobyciem idealnej figury. W zestawieniu tym nie może również zabraknąć fanek pięknej, latynoskiej opalenizny. W czasie letnich słonecznych dni słońce jest ich najlepszym sprzymierzeńcem. Z kolei zimą wybierają one solaria. Uważa się, że ten drugi sposób nie jest do końca dobry ponieważ wpływa negatywnie na zdrowie skóry. Korzystając z promieni słonecznych również należy opamiętać o stosowaniu filtrów, które zabezpieczą przed nadmiernym poparzeniem skóry.

http://tubator.pl/

Najniższa krajowa

0
Najniższa krajowa

Sporo osób się zastanawia, jak dają sobie radę osoby, które pracują za najniższe wynagrodzenie. Kodeks pracy nie pozwala zatrudniać pracownika za mniej niż ustalona ustawowo kwota. Jest to niezgodne z prawem.

Niektórzy zastanawiają się jaka jest najniższa krajowa
Minimalne wynagrodzenie w 2019 roku wynosi około 1600 zł. Każdego roku jest ono większe niż w poprzednim. jednak po powyższej kwocie łatwo się domyślić że podwyżki te nie są spektakularne i nijak się mają do podwyżek cen żywności w sklepach.

Niektórzy ludzie są zadowoleni, kiedy dostaną jakąkolwiek pracę. mają bardzo minimalistyczne podejście. Jest ich w społeczeństwie co prawda niewielu, ale może to wynikać z braku doświadczenia lub wykształcenia. Mają niskie poczucie wartości i cieszą się, że mają jakąkolwiek pracę Pracodawcy wykorzystują to i wypłacają najniższą krajową która jest wynagrodzeniem bardzo słabym i często nieadekwatnym do ponoszonego trudu.

Zarabianie kwot co najmniej o 20 % wyższych jest pewną normą, pracodawcy często ustalają wynagrodzenie ciut wyższe od najniższej krajowej. Jest jeszcze takie pojęcie jak średnia krajowa. Jest to już kwota wyższa, która obejmuje uśrednione wynagrodzenie całego społeczeństwa. Trudno jednak stwierdzić, czy ma się to tak do rzeczywistości. Właściwie w Polsce klasa średnia to bardzo wąska grupa ludzi, a właściwie można powiedzieć że klasy średniej nie ma.

Trzeba wiedzieć, że niektórzy zarabiają miesięcznie kilkadziesiąt tysięcy, kolejna grupa dość bogatych osób to Ci, których wynagrodzenie oscyluje w granicach około kilkunastu tysięcy. Można podać wiele przykładów stanowisk, na których są takie stawki. Jednak na najwyższe pensje najczęściej łapią się osoby, które wiele lat pracowały na swoją pozycję, która na rynku jest mocno ugruntowana.

W takim kontekście minimalne wynagrodzenie wydaje się jałmużną, a nie zapłatą za cały miesiąc pracy każdego dnia roboczego po 8 godzin. Warto próbować to zmienić i wykonywać zawody, które są lepiej płatne i nie zadowalać się małymi kwotami.

http://mydlanyraj.pl/

Trudny do odgadnięcia wiek psa

0
Trudny do odgadnięcia wiek psa

Pies to bez wątpienia najlepszy przyjaciel człowieka.To jedyne tak wierne i lojalne stworzenie, które tylko w obecności swojego pana czuje się naprawdę szczęśliwe i kochane.
Pies to wyjątkowy przyjaciel,kochający bezwarunkowo i ponad wszystko.
Jego miłość nie zależy od wielkości majątku człowieka, jego wyglądu i statusu materialnego. On kocha człowieka za to, że jest i wymaga od niego tylko dotyku jego ciepłych dłoni i czułego spojrzenia w kierunku psiego przyjaciela.
Przygarnięcie psa do domu, to bardzo odpowiedzialna decyzja, która niesie ze sobą wiele ograniczeń i wymaga dokładnego i rozważnego przemyślenia.
Człowiek, który pragnie spędzić swoje życie u boku psa, powinien wiedzieć, jak się liczy wiek psa, by uniknąć potem rozczarowania związanego z jego wiekiem. Jeśli ktoś szuka psa dorosłego, który już dawno przestał być łobuzującym szczeniakiem,powinien takiego psiaka otrzymać. Szczeniak wymaga zupełnie innego traktowania i podejścia oraz odpowiedniego ułożenia, które zagwarantuje jemu i właścicielowi spokojne życie.
Wiek psa można odgadnąć podczas wizyty weterynaryjnej, kiedy to lekarz ogląda dokładnie psa i ocenia jego stan zdrowia.
Uzębienie i kolor sierści oraz ogólna kondycja psa pozwalają mu ocenić szacowany wiek psiaka.
Nie wiadomo dokładnie, jak się liczy wiek psa. Jedni podają liczby, które są odpowiednikiem wieku ludzkiego, czyli 10 miesięczny czworonożny przyjaciel to w przeliczeniu na lata ludzkie czternastoletni rozbrykany pies, a osiemnastomiesięczny psiak to już 20 latek.
Takie umowne liczby w przeliczeniu na lata ludzkie pozwalają człowiekowi orientować się, w jakim wieku jest jego pupil. Jeśli ta wersja pokrywa się z wyliczeniami lekarza weterynarii, który po oględzinach zębowych psiaka podaje podobny wiek, to możemy być pewni tej diagnozy.
Bez względu na to, w jakim wieku jest nasz psi towarzysz, zawsze należy mu się cierpliwe i wyrozumiałe traktowanie z naszej strony. Ciepło i miłość, jaką od nas otrzyma, na pewno zostanie doceniana i zyskamy wiernego i lojalnego przyjaciela na całe życie.

http://4emotion.pl/

Trudna sztuka planowania płci dziecka

0
Trudna sztuka planowania płci dziecka

Dziecko to największy skarb dla rodzica. Moment, w którym pojawia się na świecie już na zawsze zmienia życie jego rodziców. Wypełnia wolną przestrzeń w sercach dwojga kochających go ludzi i pozostaje dla nich najważniejszą istotą do końca ich życia.
Dla pary starającej się o pierwsze dziecko, płeć nie ma większego znaczenia. Ważne, by maluszek urodził się zdrowy i silny, a jego rodzice będą dumni i szczęśliwi.
Jednak czasami presja posiadania potomka określonej płci jest tak silna, że para stosuje różnorodne metody, by zajść w ciążę z określonej płci potomkiem.
W głowach dwojga starających się o dziecko ludzi pojawia się wciąż myśl, jak zaplanować płeć dziecka,by ciąża była spełnieniem marzeń dwojga ludzi.
Nie ma skutecznej metody gwarantującej zajście w ciążę i urodzenie dziecka określonej płci.
To, czy kobieta urodzi chłopca czy dziewczynkę zależy na pewno od momentu poczęcia dziecka i para może mieć jakiś wpływ na poczęcie dziecka określonej płci.
Współżycie seksualne w dniu owulacji kobiety znacznie zwiększa szansę na urodzenie potomka męskiego, a kilka dni przed jajeczkowaniem może skutkować poczęciem dziewczynki.
Pary starające się o dziecko szukają różnych rozwiązań i podejmuje wiele prób, by zajść w ciążę i urodzić wymarzonej płci potomka.
Kobiety czytają fachową literaturę i interesują się tematem, jak zaplanować płeć dziecka i czy takie planowanie jest w ogóle możliwe.
Z kolorowych czasopism dowiadują się, że stosowanie określonej diety podczas ciąży, może wpływać na posiadanie dziecka określonej płci, jednak nie ma żadnych badań, które potwierdzałyby tę tezę.
Najważniejsze jest urodzenie zdrowego dziecka i tylko tym powinni kierować się przyszli rodzice.
To, czy urodzi się chłopiec czy dziewczynka,nie powinno mieć większego znaczenia dla przyszłych rodziców.
Dziecko to największy skarb i najukochańsza istota, dlatego nie jest ważne jakiej płci się urodzi. Ma być kochane bez względu na to czy jest śliczną dziewczynką czy też maleńkim uroczym chłopczykiem.
Jego przyjście na świat jest zawsze wielkim szczęściem dla rodziców, którzy już zawsze będą go kochali najbardziej na świecie.

http://smakowisko.pl/

Bieganie to najlepsza forma aktywności

0
Bieganie to najlepsza forma aktywności

Sport to zdrowie oraz świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. Jeśli bardzo chcielibyśmy zacząć ćwiczyć, ale kompletnie nie mamy kondycji i nie wiemy jaki sport będzie dla nas najodpowiedniejszy, najlepiej spróbować kilku. Wszystko zależy od tego, czy chcemy ćwiczyć sami i wolimy chodzić na zajęcia grupowe, a może spróbować sportu w parze. Najprostsze będzie jeżdżenie na rowerze. Wymagany jest tylko rower. Resztę możemy dokupić później, jak tylko złapiemy rowerowego bakcyla. Możemy też kupić karnet na siłownię i chodzić wytrwale. Dobrze jest jednak przez tydzień pochodzić bez karnetu, zdarza się, że nasz słomiany zapał szybko wyparuje. Fajnym sportem jest tenis albo squash, odbijanie piłeczki potrafi być męczące, szybko schudniemy i zwiększymy naszą wydolność. Dla fanów wody polecany jest basen, nie wszyscy jednak lubią smród chloru, a basenów ozonowanych w Polsce jest niewiele. A może spróbujemy tańca albo fitnessu. Są też zajęcia ze skakania, albo zajęcia fizyczne z użyciem piłki. Dla spiętych i zestresowanych polecana jest joga, ta aktywność fizyczna pozwoli oczyścić nasz umysł, złapać harmonię i równowagę, wysmukli nasze ciało, uelastyczni je. Będziemy jędrni i gibcy. Dla niektórych to jednak nudne zajęcia, wolą coś bardziej z ikrą. Wtedy z pomocą idzie bieżnia. Bieganie to wspaniały sport, jest dynamiczny, bardzo szybko gubimy kilogramy. Nie musisz spełniać żadnych warunków, nie ma dobrych sposobów jak zacząć biegać. Po prostu ubierasz wygodne buty (koniecznie przystosowane i stworzone do biegania) i biegniesz przed siebie. Jeśli nie lubisz ciszy, wskazana jest muzyka. Głośna muzyka dodatkowo aktywizuje nasz umysł i mamy ochotę biec dalej i szybciej. Nie potrzeba żadnych dodatkowych umiejętności i sprzętów, nie trzeba biletów i karnetów. Możemy iść sami albo z przyjacielem. Bieganie sprawia, że oczyszcza się nasz umysł, a my stajemy się bardziej zrelaksowani. Dzieje się to za sprawą endorfin, które w dużej ilości wytwarzane są podczas biegania. Na początku może być ciężko, ale szybko dochodzi się do wprawy.

http://zapasczasu.pl/

Jak przygotować łazanki?

0
Jak przygotować łazanki?

Gotowanie to niezwykle przyjemna i twórcza czynność, jeśli tylko podejdziemy do niej z pasją i zaangażowaniem. Młodej pani domu na początku może wydawać się, że przygotowywanie urozmaiconych posiłków jest trudne, a pomysły na dania obiadowe szybko się skończą. Należy wówczas pomyśleć o tym, że wystarczy niewielka modyfikacja dania, a już mamy całkiem oryginalny obiad.
Jeżeli dotychczas na stole królowało spaghetti, można pokusić się o zmianę kształtu makaronu na świderki, muszle lub własnoręcznie przygotować łazanki.
Jak zrobić łazanki?
Potrzebne będą mąka pszenna, żółtka jaj, woda i sól. Z powyższych składników przygotowujemy gęste ciasto, formujemy kulę, owijamy ją folią spożywczą i wkładamy na godzinę do lodówki.
Po tym okresie, dzielimy ciasto na mniejsze porcje. Każdą z nich wałkujemy dosyć cienko i odstawiamy do lekkiego podsuszenia. Ciasto lepiej kroi się, gdy przeschnie. Po kilku godzinach kroimy nasze placki na ok. centymetrowe kwadraty. Do krojenia ciasta makaronowego idealnie nadaje się nóż do pizzy lub radełko. Część makaronu można użyć od razu, a część po dokładnym wysuszeniu w przewiewnym miejscu można przechowywać w szczelnie zamkniętych słoikach lub metalowych puszkach.
Przygotowując łazanki w domu, możemy dodać do nich sok z buraków, by były czerwone lub szpinak, aby zabarwiły się na zielono. Takie kolorowe kwadraciki spodobają się dzieciom, które chętniej zjedzą wielobarwny posiłek.
Jak zrobić łazanki na słono?
Makaron łazanki można podać z kiszoną kapustą i kiełbaską, sosem pomidorowym lub sosem mięsnym. Dobrze sprawdzi się też sos brokułow-serowy.
Jak zrobić łazanki na słodko?
Słodkie łazanki zapewne polubią dzieci. Można te przygotować z twarogiem, miodem i rodzynkami albo w okresie bożonarodzeniowym z makiem, miodem i bakaliami. Najprostszym sosem do łazanek na słodko będzie jednak jogurt owocowy lub śmietanka z owocami sezonowymi.
Zarówno w przypadku łazanek na słodko jak i na słono można skorzystać z makaronu przygotowanego w domu lub skorzystać z gotowych łazanek robionych przez wielu producentów makaronów.

http://www.sfora.pl/

Problemy w podróży

0
Problemy w podróży

Podczas ostatniego weekendu wraz z żoną i przyjaciółmi postanowiliśmy się wybrać w góry. Tym razem postanowiliśmy, że będą to Bieszczady. Dzień wcześniej przygotowaliśmy wszystkie niezbędne rzeczy, które zamierzaliśmy zabrać ze sobą. Zabraliśmy także odpowiednie ubrania i obuwie przystosowane do pieszych wędrówek po górach. Każdy zabrał swoje obuwie przeznaczone do chodzenia po górach oraz wodoodporne kurtki. Do tego mały plecak a w nim trochę wysokokalorycznego jedzenia i wodę. Wszystko spakowaliśmy do samochodu. Dzień przed wyjazdem zarezerwowaliśmy noclegi w miejscu poleconym przez naszego znajomego. Mimo, iż rezerwowaliśmy je na ostatnią chwilę, udało nam się to bez problemów. Następnego dnia skoro świt wyruszyliśmy w drogę. Do przejechania mieliśmy kilkaset kilometrów. Naszą podróż rozpoczęliśmy od wizyty na stacji benzynowej. Zatankowaliśmy do pełna bak samochodu oraz uzupełniliśmy płyn do spryskiwaczy. Kolega zasygnalizował, że trzeba by również sprawdzić poziom oleju. Na szczęście okazało się, że wszystko jest w porządku i mogliśmy wyruszyć w dalszą podróż. Po drodze kilka razy zatrzymywaliśmy się, aby rozprostować nogi. W połowie drogi zatrzymaliśmy się także na posiłek, który zjedliśmy w przydrożnej karczmie. Ja zamówiłem sobie kapuśniak a na drugie danie pierogi z mięsem i kapustą. Moja żona zamówiła rosół oraz pierogi z truskawkami, które były polane śmietaną. Nasi znajomi zamówili sobie krupnik oraz rosół a na drugie danie pierogi z kapustą i grzybami. Po posiłku wypiliśmy po piwie, oprócz mojej żony, która od tej chwili była naszym kierowcą. Ruszyliśmy w dalszą podróż. Powoli teren stawał się coraz bardziej górzysty, a widoki coraz bardziej urokliwe. Po jakiejś godzinie wjechaliśmy w drogę, która prowadziła nas przez gęsty las. Nagle na desce kontrolnej zaczęła świecić się jakaś kontrolka. Okazało się, że jest to kontrolka od akumulatora. Zaczęliśmy się zastanawiać jak sprawdzić akumulator. Pewnie jest taka możliwość, ale jak to zrobić w środku lasu. Na szczęście kontrolka po chwili zgasła i szczęśliwie dojechaliśmy do miejsca naszego wypoczynku.

http://www.genotype.pl/

Co zrobić, gdy pies ciągle szczeka?

0
Co zrobić, gdy pies ciągle szczeka?

Zwierzęta domowe mogą być wspaniałymi towarzyszami, które nie tylko sprawiają nam mnóstwo radości, ale także nie możemy wyobrazić sobie bez nich naszych czterech ścian. Jednym z najbardziej znanych nam czworonogów jest pies, o którym mówi się, że jest najlepszym przyjacielem człowieka.
Każdy pupil wymaga odpowiedniego wychowania i opieki. Jeżeli zdecydujemy się na towarzysza, to musimy przede wszystkim znaleźć dla niego czas, a także poświęcać mu jak najwięcej uwagi. Jeżeli w ciągu dnia przez wiele godzin nie ma nas w domu, to lepiej będzie, gdy wstrzymamy się z decyzją o adopcji lub zakupieniu psa. Pupila powinniśmy uczyć i wychowywać już od szczeniaka. Dzięki temu wypracujemy prawidłowe reakcje, zachowania, a także sztuczki. Warto zwrócić uwagę na potrzeby i charakter psa. Niektóre czworonogi sprawiają problemy, inne są spokojne, cierpliwe i łagodne. W przypadku, gdy pies często szczeka to warto zastanowić się nad sposobami, z pomocą których oduczymy czworonoga takiego nawyku. Jak oduczyć psa szczekania? Przede wszystkim musimy zastanowić się nad powodem, dla którego pies zachowuje się zbyt głośno. Jeżeli spowodowane jest to naszą ciągłą nieobecnością, to nie ma w tym nic dziwnego. Każdy pupil potrzebuje uwagi i towarzystwa. Jeżeli pies szczeka, nawet wtedy gdy jesteśmy w domu, to warto mu się przyjrzeć. Może to być spowodowane na przykład tym, że brakuje mu ruchu i aktywności. Warto zmęczyć naszego czworonoga długimi spacerami. Sprawmy, aby pies się wybiegał, bawił z innymi zwierzakami tak, aby po powrocie do domu odpoczywał i spał. W ten sposób nie będziemy musieli martwić się o zbyt głośne zachowanie. Jeżeli pies szczeka na innych ludzi, czy też zwierzęta to warto zastosować znane już mu komendy. Może to być na przykład „siad” lub „noga”. Gdy pupil do nas podejdzie i się uciszy to powinniśmy nagrodzić go smakołykiem. Bardzo ważne jest, aby jak najszybciej nauczyć psa podstawowych komend. Dzięki temu zrozumie zachowania, a także będzie spokojniejszy zarówno w domu, jak i na spacerach.

http://www.prezentbox.pl/

Zobacz też